Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » CrossDJ Free 3.2.4

CrossDJ Free

3.2.4
tworzenie muzyki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
91 MB
Aktualizacja:
25.03.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3734 (10 w tym miesiącu)
Opis CrossDJ Free 3.2.4
 
 

CrossDJ Free to popularne oprogramowanie przeznaczone dla DJ`ów. Z jego pomocą możemy miksować i tworzyć dźwięki oraz muzykę, a także łączyć i edytować ścieżki audio. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi popularnymi formatami multimedialnymi, a także z zewnętrznymi kontrolerami Midi (urządzeniami dla DJ`ów).

Interfejs program składa się z dwóch odtwarzaczy multimedialnych, ekranu zawierającego strukturę katalogów dysku twardego, a także z różnych przełączników, niezbędnych przy tworzeniu i miksowaniu różnych brzmień. Oprócz tego znajdziemy w nim 3-pasmowy equalizer (korektor graficzny), efekty i filtry, a także narzędzia do synchronizacji bitów i przyspieszania tempa odtwarzanego utworu.

Aplikacja umożliwia również tworzenie list odtwarzania i oferuje użytkownikom możliwość podglądu najważniejszych informacji technicznych o utworach muzycznych. Posiada też analizator BPM do mierzenia prędkości odtwarzanej muzyki, a także szereg innych funkcji do miksowania dźwięków.

Program dostępny jest w wersji darmowej, ale posiada pewne ograniczenia – brak możliwości nagrywania utworu na dysk twardy, a także zmniejszono ilość dostępnych efektów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook