Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » ClubDJ ProVJ 7.0.0.1

ClubDJ ProVJ

7.0.0.1
tworzenie muzyki
Rozmiar:
10.09 MB
Aktualizacja:
21.01.2015
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
3032 (21 w tym miesiącu)
Opis ClubDJ ProVJ 7.0.0.1
 
 

ClubDJ ProVJ to zaawansowane oprogramowanie do tworzenia setów DJ-skich, przeznaczone zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Narzędzie to, jako, że oparte jest na technologii VMIX, zapewnia kompleksowe wsparcie dla licznych silników stosowanych przez DJ-ów.

Pomimo bogactwa funkcji, środowisko charakteryzuje się dużą wydajnością. Nie trudno zauważyć, że interfejs do złudzenia przypomina podobne aplikacje, jednakże ten konkretny wyróżnia się większymi przyciskami i bardziej intuicyjnym rozlokowaniem wszelkich funkcji. ClubDJ ProVJ pozwala na precyzyjną synchronizację poszczególnych partii dźwięku za pomocą funkcji SYNC.

Co więcej, bardzo łatwo możemy zsynchronizować powstałą ścieżkę dźwiękową do obrazu wyświetlanego w odrębnym oknie. Do dyspozycji otrzymujemy również trzy typy wykresów falowych audio dla każdego decku, które umożliwiają sprawne dopasowywanie beatów. Oprogramowanie wspiera rozległą bazę zewnętrznych kontrolerów MIDI, a gotowe sety zapiszemy w formacie MP3, WAV lub AIFF.

Najważniejsze funkcje i cechy ClubDJ ProVJ:
  • rozbudowana baza efektów audio, synchronizacji tempa czy wsparcie pluginów VST,
  • obsługa kontrolerów MIDI takich jak Behringer, Denon, Gemini, Hercules, M-Audio, Numark,
  • mikser obsługujący automatyczną detekcję BPM,
  • wsparcie formatów wejściowych: audio: MP3, M4A, WAV, AIFF, OGG, CDA, FLAC, AU, WMA; wideo: M4V, MPEG/MPG, AVI, FLV, MP4, MOV, MKV, WMV; karaoke: MP3+G, CD+G, BIN, LRC, archiwa ZIP z MP3+G,
Uwaga!
Wersja testowa działa przez 30 dni. Dodatkowo należy liczyć się z samoczynnym wyłączeniem się programu co 20 minut.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook