Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » Audacity 3.1.2

Audacity

3.1.2
tworzenie muzyki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
33 MB
Aktualizacja:
17.11.2021
Producent:
Licencja:
GNU GPL
System:
Windows 10/11
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
1593213 (861 w tym miesiącu)
Opis Audacity 3.1.2
 
 

Audacity jest bezpłatnym edytorem do obróbki oraz nagrywania dźwięku. Program pozwala na edycję plików o rozszerzeniach Ogg Vorbis, MP3, WAV, AIFF oraz Au i IRCAM (*.SND). Umożliwia również konwertowanie kaset do postaci cyfrowej, które później są gotowe do zapisu na płycie CD.

Tworzenie ścieżki audio jest nierozerwalnie połączone z koniecznością wykonywania zabiegów wycinania, kopiowania, sklejania i mieszania ze sobą poszczególnych próbek dźwiękowych. Audacity wychodzi naprzeciw tym wymogom oferując bardzo intuicyjnie rozmieszczone narzędzia do poszczególnych zadań.

Co więcej, dokonamy zmian w zakresie prędkości czy też wysokości dźwięku. Nie zabrakło analizatora spektrum, edytora obwiedni amplitudy czy okna analizy częstotliwościowej.

W trosce o jak najlepszy efekt końcowy warto rozważyć skorzystanie z dołączonego zestawu filtrów, narzędzia do pobicia bassów, equalizera czy odszumiacza.

Dzięki Audacity możliwe staje się również inteligentne wyciszanie dźwięków dobywających się z otoczenia, co pozwala na koncentrację odbiorcy na muzyce lub głosie osoby mówiącej do mikrofonu. Obsługiwane są ponadto wtyczki LADSPA, nyquist i VST przez vstserver.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
26 Kwiecień 2021 19:04
Bardzo intuicyjna
POKAŻ ()

Facebook