Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » Aria Maestosa 1.4.13

Aria Maestosa

1.4.13
tworzenie muzyki
Rozmiar:
15 MB
Aktualizacja:
25.01.2017
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3231 (37 w tym miesiącu)
Opis Aria Maestosa 1.4.13
 
 

Aria Maestosa to bezpłatne oprogramowanie do odtwarzania i modyfikowania plików zapisanych w formacie MIDI. Program umożliwia również tworzenie i komponowanie muzyki na komputerze. Warto dodać, że Aria Maestosa jest bardzo przydatna dla muzyków, którzy tworzą różne partytury i uczą się grać na dowolnym instrumencie muzycznym.

Za pomocą tego programu możemy tworzyć proste i bardziej złożone partytury. Oprócz tego oferuje też możliwość podglądu utworu muzycznego w formie nut lub tabulatury gitarowej. Wszystkie utworzone pliki mogą być zapisane w dowolnym formacie lub wyeksportowane do formatu MIDI.

Program Aria Maestosa posiada wszystkie najważniejsze narzędzia pozwalające na tworzenie, edytowanie i komponowanie muzyki na komputerze. Znajdziemy w nim mnóstwo gotowych dźwięków stworzonych przy użyciu instrumentów muzycznych, takich jak: flet, gitara, saksofon, perkursja, chór itd.

Aplikacja oferuje tez nielimitowaną ilość ścieżek oraz mechanizm do manipulowania dźwiękiem danej ścieżki. Oprócz tego możemy też zmieniać tempo odtwarzanego dźwięku, modyfikować jego natężenie i długość oraz dodać własne opisy i notatki do każdego utworzonego pliku multimedialnego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook