Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie muzyki » Acoustica 7.4.1

Acoustica

7.4.1
tworzenie muzyki
Rozmiar:
256 MB
Aktualizacja:
24.05.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2159 (78 w tym miesiącu)
Opis Acoustica 7.4.1
 
 

Acoustica to kompletny edytor do tworzenia, modyfikowania i miksowania plików audio oraz masteringu. Charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, prostotą w obsłudze i szybkością przetwarzania plików muzycznych na komputerze. Oprócz tego wspiera wtyczki w formatach VST i DirectX oraz korzysta z profesjonalnego strumienia danych audio ASIO (Audio Stream Input/Output).

Acoustica idealnie nadaje się do tworzenia nowych dźwięków i muzyki, a także do miksowania i modyfikowania już istniejących plików audio. Wszystkie dźwięki i utwory muzyczne mogą być konwertowane bez utraty jakości brzmienia. Acoustica Basic Edition obsługuje dźwięki wielokanałowe 5.1 i 7.1 Surround, a także umożliwia miksowanie różnych dźwięków i utworów w czasie rzeczywistym.

Podczas edycji plików audio możemy korzystać z dodatkowych efektów dźwiękowych, za pomocą których dostosujemy poziom głośności, wyeliminujemy uszkodzone fragmenty dźwięku czy ulepszymy muzykę stosując na przykład efekt gitarowy (Chorus) lub pogłos splotowy (reverb). W programie znajdziemy też narzędzia do przeprowadzania analizy plików audio – spektrum fal, analizator widma itp.

Uwaga:

Program Acoustica jest dostępny również za darmo. Znajdziecie go w naszej sekcji plików.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook