Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » tworzenie instalatorów » Win Toolkit 1.7.0.15

Win Toolkit

1.7.0.15
tworzenie instalatorów
Rozmiar:
5.8 MB
Aktualizacja:
25.05.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
10710 (107 w tym miesiącu)
Opis Win Toolkit 1.7.0.15
 
 

Win Toolkit to darmowe oprogramowanie umożliwiające stworzenie własnej kopii instalatora systemu Windows. Program jest lekki i prosty w obsłudze oraz nie wymaga instalacji na dysku twardym komputera. W tym przypadku może być uruchamiany z przenośnych nośników danych – pendrive lub karty pamięci.

Program pozwala na tworzenie instalatora systemu Windows i dostosowanie w nim niemal wszystkich najważniejszych aspektów. Zaczynając od wyglądu instalatora, dodawanie i integrowanie dodatków, aplikacji, sterowników, motywów graficznych, plików językowych, a kończąc na dodawaniu różnych niezbędnych aktualizacji i poprawek bezpieczeństwa. Win Toolkit został wyposażony w narzędzie All-in-Once Integrator, pozwalający na dostosowanie najważniejszych i podstawowych aspektów instalatora systemu Windows oraz zapisanie go na dysku w formie pliku ISO.

Pozostałe funkcje programu to tworzenie automatycznych instalatorów, edytowanie i modyfikowanie rejestru, konwersja MSU na CAB, usuwanie i dodawanie wybranych składników i aplikacji (Windows Media Player czy przeglądarki internetowe) oraz możliwość łączenia i dzielenia obrazów płyt.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook