Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » tworzenie instalatorów » Advanced Installer 20.4.1

Advanced Installer

20.4.1
tworzenie instalatorów
Rozmiar:
146 MB
Aktualizacja:
08.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
6026 (60 w tym miesiącu)
Opis Advanced Installer 20.4.1
 
 

Advanced Installer to zaawansowany program do tworzenia instalatorów dla aplikacji. Jest niezwykle przydatny nie tylko dla programistów, ale również dla administratorów i zwykłych użytkowników. Za pomocą tego oprogramowania możemy w szybki sposób stworzyć profesjonalny wygląd instalatora dla własnej aplikacji.

Program Advanced Installer jest niezwykle prosty w obsłudze i co najważniejsze może służyć do tworzenia instalatorów Windows Installer, umożliwiającym twórcom projektowanie poprawnych paczek .MSI, które spełniają wymagania Microsoft Windows Logo. W aplikacji znajdziemy gotowe szablony, za pomocą których możemy stworzyć instalatory dla różnych wersji programów.

Podczas tworzenia instalatora podajemy dokładne dane aplikacji, czyli jej nazwę i autora. Następnie wybieramy pliki lub foldery oraz odpowiednią lokację w rejestrze systemowym, w którym będą się tworzyły wpisy podczas instalacji finalnego produktu. W dalszej fazie tworzenia projektu, otrzymamy możliwość dodawania różnych bibliotek i innych dodatków, a także wybierzemy odpowiednią wersję językową instalatora. Cały proces tworzenia instalatora jest niezwykle szybki i wygodny. Program bez problemów przypadnie do gustu nawet młodszym użytkownikom.

Uwaga:

Wersja darmowa jest mocno ograniczona i umożliwia tworzenie prostych instalatorów do aplikacji

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook