Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » tworzenie ikon i kursorów » Sib Icon Studio 4.06

Sib Icon Studio

4.06
tworzenie ikon i kursorów
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
28.2 MB
Aktualizacja:
25.03.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
518 (13 w tym miesiącu)
Opis Sib Icon Studio 4.06
 
 
Sib Icon Studio to profesjonalne narzędzie do tworzenia i zarządzania ikonami na komputerze. Za pomocą tej aplikacji możemy zarządzać i modyfikować wszystkie rodzaje ikon, a także dzięki wbudowanemu, wygodnemu w obsłudze edytorowi, możemy rysować oraz edytować ikony w różnych formatach (ICO, BMP, JPEG, CUR, GIF, PNG).

Przy użyciu tego programu możemy tworzyć kursory, a także zarządzać biblioteką obrazków i innych ikon przechowywanych na komputerze. Oprócz tego aplikacja pozwala na tworzenie standardowych ikon oraz animowanych kursorów, które można następnie dostosować do odpowiednich rozmiarów i zapisując je w 32-bitowej głębi kolorów.

Program umożliwia też tworzenie i edytowanie półprzezroczystych ikon oraz malować obrazy przy użyciu gradientów. Ponadto oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs i bogatą funkcjonalność przy tworzeniu profesjonalnych ikon oraz kursorów w systemie Windows. Nie zabrakło w nim też narzędzi do pobierania ikon z Internetu oraz wygodnej w obsłudze wyszukiwarki obrazków na komputerze.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook