Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » tworzenie ikon i kursorów » Seanau Icon ToolKit 8.3.1

Seanau Icon ToolKit

8.3.1
tworzenie ikon i kursorów
Rozmiar:
2.33 MB
Aktualizacja:
25.08.2017
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
972 (10 w tym miesiącu)
Opis Seanau Icon ToolKit 8.3.1
 
 

Seanau Icon ToolKit to bezpłatne oprogramowanie do tworzenia i edycji ikon. Za jego pomocą możemy stworzyć profesjonalne i nowoczesne ikony, przy użyciu zaawansowanych narzędzi malarskich i różnych stylów graficznych, a także zmodyfikować już istniejące ikony – dostosowując ich rozdzielczość, rozmiar.

Istnieje również możliwość nakładania filtrów, by ikony wyglądały w stylu z iOS, Windows Vista, MAC, origami Domyślnie projekty zapisywane są w formacie SITF. Użytkownicy mogą tworzyć i edytować ikony przy użyciu warstw (znanych z programu Photoshop), zapisywać zmodyfikowane pliki graficzne do formatu ICO, JPG lub BMP, a także dodawać efekt przezroczystości w plikach PNG lub GIF.

Seanau Icon ToolKit posiada też funkcje do zmiany poziomu jasności, kontrastu, saturacji oraz rozmiaru wielkości ikon. Seanau Icon ToolKit to szybkie i bardzo proste w obsłudze oprogramowanie do tworzenia i modyfikowania ikon. Program posiada bardzo czytelny interfejs wraz z klasycznym menu i dużymi przyciskami co znacząco ułatwia nawigację.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook