Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » tworzenie ikon i kursorów » Junior Icon Editor 4.39

Junior Icon Editor

4.39
tworzenie ikon i kursorów
Rozmiar:
5.65 MB
Aktualizacja:
17.05.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1012 (21 w tym miesiącu)
Opis Junior Icon Editor 4.39
 
 

Junior Icon Editor to bezpłatny i bardzo wygodny w obsłudze program do tworzenia i modyfikowania ikon. Aplikacja charakteryzuje się przejrzystym interfejsem i nadaje się zarówno dla początkujących użytkowników, jak i również dla profesjonalistów i grafików.

Junior Icon Editor pozwala użytkownikom tworzyć i edytować ikony w standardowych i niestandardowych rozmiarach – z 16-bitową głębią kolorów. Podczas tworzenia nowych ikon, możemy korzystać z podstawowych narzędzi malarskich takich jak: pióro, pędzel, elipsy, linie, krzywe, a także z gumki i innych funkcji, za pomocą których możemy na przykład dodawać i pisać dowolny tekst.

Korzystając z tego programu, użytkownicy mogą projektować i edytować ikony dla systemu Windows XP, Vista, 7 i 8 w 32-bitowej głębi kolorów z 8-bitowym kanałem alpha. Junior Icon Editor umożliwia też tworzenie ikon dla urządzeń mobilnych (iPhone, iPo czy Android), kopiowanie i wklejanie obrazów do innych aplikacji, importowanie/eksportowanie do wielu różnych formatów czy ustawianie rozmiarów ikon na podstawie gotowych profili (16x16, 32x32, 64x64 itd.).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook