Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » tworzenie ikon i kursorów » IconCool Studio Pro 8.20.140222

IconCool Studio Pro

8.20.140222
tworzenie ikon i kursorów
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
21.52 MB
Aktualizacja:
27.02.2014
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
677
Opis IconCool Studio Pro 8.20.140222
 
 

IconCool Studio Professional jest to przydatne narzędzie do tworzenia ikon w systemie Windows. Aplikacja obsługuje różne formaty ikon, w tym między innymi 16x16, 32x32, 48x48, a nawet 256x256 pikseli. Za pomocą tego programu możemy stworzyć zupełnie nowe ikony oraz dokonać drobnych modyfikacji już istniejących elementów graficznych.

Program oferuje też w pełni dostępną bibliotekę różnych ikon. Wśród których do dyspozycji użytkownika oddano kilkaset darmowych ikon podzielonych na poszczególne kategorie. Biblioteka została stworzona z myślą o osobach, które nie umieją rysować. Dzięki tej bibliotece, można szybko i w łatwy sposób stworzyć własną ikonę. W dodatku znajdziemy w nim przejrzysty edytor, za pomocą którego możemy stworzyć własny element graficzny z kilku dostępnych ikon.

IconCool Studio umożliwia stworzenie czarno-białych obrazów, a także obsługuje najważniejsze formaty graficzne, takie jak GIF, TIFF, PNG czy JPEG. Program wyposażony został w niezbędne funkcje do rysowania ikon oraz kilkadziesiąt przydatnych efektów i filtrów graficznych. Aplikacja oferuje również możliwość tworzenia animowanych kursorów.

IconCool Studio Professional posiada dodatkowe narzędzie IconCool Mixer, które pozwala na szybkie stworzenie ikony w wysokiej jakości. Aplikacja dostępna jest w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego korzystania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook