Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » tworzenie gier » Construct 3 r234.4

Construct

3 r234.4
tworzenie gier
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1 MB
Aktualizacja:
20.02.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
tworzenie gier
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
8215 (111 w tym miesiącu)
Opis Construct 3 r234.4
 
 

Construct 3 to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja do projektowania prostych gier bazujących na silniku zbudowanym przy użyciu języka HTML5. Program uruchamiamy z poziomu przeglądarki internetowej.

Użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób różne gry, które będą dostępne z poziomu przeglądarki internetowej. Warto dodać, że korzystając z tego oprogramowania nie musimy znać języków programowania. Dodatkowo możemy publikować nasze gotowe dzieła na urządzeniach mobilnych (Android, iOS), na PC oraz na stronach Facebook lub Chrome Web Store.

Construct  pozwala każdemu użytkownikowi stworzyć prostą lub bardziej rozbudowaną grę komputerową, bez znajomości języka programowania. Program jest odpowiedni dla osób, które zamierzają szybko i w prosty sposób stworzyć własną grę bądź próbują odejść od przestarzałej technologii Flash.

Program jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących programistów. Znajdziemy w nim niezwykle funkcjonalny, ale i zarazem czytelny edytor za pomocą którego zaprojektujemy dowolną gre webową. Construct 3 pozwala też dodawać fizykę, a także korzystać z gotowych zdarzeń (tzw. Eventów), które są niezbędne przy projektowaniu gry komputerowej.

Program Construct3 oferuje również:
- publikację gier na urządzeniach mobilnych i portalach internetowych,
- wbudowane tutoriale i inne samouczki oraz przykłady projektowania,
- wbudowany silnik fizyki,
- nie wymagania projektowania, wystarczy korzystać z metody przeciągnij-i-upuść”.

Na oficjalnej stronie producenta możemy pobrać dodatkowe dźwięki, efekty specjalne czy inne dodatki rozszerzające możliwości edytora. Construct 3 dostępny jest w wersji darmowej, ale posiada liczne ograniczenia, które pozwalają na korzystanie maksymalnie ze 100 różnych zdarzeń (events) itd.
Uwaga:

Wersja darmowa posiada liczne ograniczenia. Listę ograniczeń znajdziecie na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook