Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie demonstracji » iTop Screen Recorder 3.5.0

iTop Screen Recorder

3.5.0
tworzenie demonstracji
Rozmiar:
6 MB
Aktualizacja:
01.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
2025 (102 w tym miesiącu)
Opis iTop Screen Recorder 3.5.0
 
 
Aplikacja iTop Screen Recorder rejestruje wszystko to co jest widoczne na ekranie naszego monitora. Potrafi również nagrywać dowolny obszar zaznaczony przez użytkownika oraz rejestrować obraz z podłączonej kamery internetowej.

iTop Screen Recorder pozwala nagrywać bez ograniczenia czasowego oraz może być szczególnie przydatny podczas nagrywania wideokonferencji, filmów, muzyki, gier oraz kursów online czy samouczków.

W programie znajdziemy tryb Gry, który usprawnia nagrywanie podczas grania w gry wideo. Ponadto, wykorzystuje akceleracją sprzętową NVIDIA, AMD lub Intel.

Kompletny rejestrator ekranu nie tylko nagrywa zawartość ekranu, ale także umożliwia nagrywanie naszej twarzy za pomocą kamery internetowej. iTop Screen Recorder w prosty sposób wykrywa naszą twarz i umieszcza ją jako nakładkę na wideo.

Obsługuje ponad 12 formatów wyjściowych do przechowywania i konwersji na inne pożądane formaty. Jest kompatybilny z wszystkimi popularnymi urządzeniami cyfrowymi, od aktualnego iPhone'a, po stary odtwarzacz MP4..

Zapewnia również narzędzia do edycji nagranych filmów, które mają podstawowe i praktyczne funkcje. iTop Screen Recorder zapewnia również funkcję zapisywania dodatkowego pliku audio. Możemy zdecydować o zapisie nagranego wideo oddzielnie jako pliki wideo lub audio.

Wersja darmowa posiada liczne ograniczenia w stosunku do wersji PRO. Nagrywa tylko w jakości HD oraz na każdy nagrany materiał nakłada znak wodny.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook