Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie demonstracji » SteelSeries Moments 38.0

SteelSeries Moments

38.0
tworzenie demonstracji
Rozmiar:
278 MB
Aktualizacja:
16.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1533 (37 w tym miesiącu)
Opis SteelSeries Moments 38.0
 
 

SteelSeries Moments to bezpłatne oprogramowanie do nagrywania wideo z gier.

Aplikacja SteelSeries Moments jest zintegrowana z platformą SteelSeries GG, działa w tle, dzięki czemu użytkownicy nie będą musieli wybierać między wydajnością w grach a jakością nagrywanych materiałów. Dodatkowo, sprzęt SteelSeries nie jest wymagany, by korzystać z Moments.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Aby zapisać powtórkę z rozrywki, wystarczy skorzystać ze skrótu klawiszowego (który można w dowolnej chwili zmienić). Możliwy jest zapis gry i ekranu, a także przechwytywanie w czasie streamowania. Oprogramowanie działa ze wszystkimi topowymi grami i co ważne automatycznie nagrywa rozgrywkę bez opóźnień.

Po zakończeniu rozgrywki, możemy w łatwy i szybki sposób przejrzeć oraz posortować wszystkie nagrane klipy w Moments Gallery. Wbudowany edytor wideo pozwoli dostosować początek i koniec klipu, oraz dodać efekty jak tekst czy GIFy z Giphy. Dodatkowo wszystkie zmiany można cofnąć, by powrócić do źródłowego materiału wideo.

SteelSeries Moments umożliwia również graczom wygodne przesyłanie utworzonych klipów bezpośrednio do serwisów YouTube i Gfycat. Oprócz ręcznego zapisu klipów, nowe oprogramowanie od SteelSeries umożliwia zaawansowany autozapis przy wykorzystaniu GameSense.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook