Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie demonstracji » Movavi Screen Recorder 2023

Movavi Screen Recorder

2023
tworzenie demonstracji
Rozmiar:
43.5 MB
Aktualizacja:
11.10.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
5899 (63 w tym miesiącu)
Opis Movavi Screen Recorder 2023
 
 

Program Movavi Screen Recorder zapisuje co dzieje się na Twoim monitorze. Nagrywa video, służy jako program do robienia prezentacji, do nagrywania seminariów odtwarzanych w sieci. Konwertuje screencasty dla ponad 180ciu urządzeń przenośnych.

Nagrywa wideo i audio, dodaje dźwięk systemu lub stworzona narrację. Pozwala na wybór okna programu który będzie zapisywany lub manualne dostosowanie obszaru nagrywanego. Uwydatnia kliknięcia i kursor myszki. Zapisuje zrzuty ekranu. Wzmacnia i edytuje obraz pulpitu.

Jeśli wystąpiła potrzeba nagrania rozmowę na Skype, Webinar czy może stworzenia poradnika z obsługi danego programu, potrzeba odpowiedniego oprogramowania, które przechwytuje ekran PC. Jednym z najlepszych rozwiązań w tej kategorii jest Movavi Screen Recorder. Program cechuje się niesamowitą prostotą w obsłudze, dlatego cieszy się popularnością i pozytywnymi opiniami.

Za pomocą opisywanego programu można wyznaczyć obszar przechwytywania ekranu, ustawić pożądaną liczbę klatek, a w międzyczasie robić zrzuty ekranu, przygotować prezentację ruchów oraz kliknięć myszy i nie tylko. Bardzo ciekawą funkcją jest możliwość korzystania z podręcznego paska obok ramki wyznaczającej obszar przechwytywania obrazu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook