Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie demonstracji » AutoPlay Media Studio 9.5.1.0

AutoPlay Media Studio

9.5.1.0
tworzenie demonstracji
Rozmiar:
49.9 MB
Aktualizacja:
27.10.2017
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2970 (8 w tym miesiącu)
Opis AutoPlay Media Studio 9.5.1.0
 
 

AutoPlay Media Studio to zaawansowana aplikacja do tworzenia profesjonalnych prezentacji multimedialnych oraz menu startowego na dowolną płytę CD i DVD. AutoPlay Media Studio oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, a także możliwość tworzenia projektów przy użyciu edytora w trybie WYSIWYG. W tym wypadku obsługa programu jest banalnie prosta i nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. Wszystkie czynności wykonujemy przy użyciu metody „przeciągnij-i-upuść”.

W programie znajdziemy ponad 250 prostych w użyciu funkcji oraz mnóstwo wbudowanych kreatorów – wspomagających przygotowanie i stworzenie własnego interaktywnego projektu multimedialnego. AutoPlay Media Studio oferuje dostęp do ogromnej ilości różnych funkcji i kontrolek, za pomocą których możemy dodawać materiały wideo, grafikę, pliki muzyczne, pliki PDF, pokazy slajdów, a nawet uzupełniać pola tekstowe.

Dla bardziej doświadczonych użytkowników przygotowano również dodatkowe narzędzia pozwalające na korzystanie z rozszerzeń i skryptów, które umożliwią nawiązanie połączenia z serwerami FTP, odtwarzanie płyt audio, obsługę baz danych (MySQL czy PostgreSQL). W programie znajdziemy też profesjonalne i gotowe szablony, które możemy zmodyfikować do swoich potrzeb. Wśród nich znajdziemy m.in.: elektroniczne wizytówki, przykładowe instalatory oprogramowania, broszury marketingowe i wiele innych.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji próbnej i możemy go testować przez 30 dni. Oprócz tego wersja testowa posiada jeszcze jedno ograniczenie – znak wodny na każdym utworzonym projekcie.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook