Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » tworzenie demonstracji » ActivePresenter 9.1.0

ActivePresenter

9.1.0
tworzenie demonstracji
Rozmiar:
72 MB
Aktualizacja:
02.06.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
36492 (215 w tym miesiącu)
Opis ActivePresenter 9.1.0
 
 

ActivePresenter Free Edition to bezpłatny i rozbudowany program do tworzenia interaktywnych prezentacji, wideo-poradników, demonstracji oraz screencastów. Aplikacja oferuje duże możliwości podczas przechwytywania ekranu i tworzenia dowolnej demonstracji, a także zawiera mnóstwo przydatnych narzędzi wspomagających przy modyfikowaniu utworzonego nagrania.

ActivePresenter charakteryzuje się niezwykle prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, prostotą w użytkowaniu i gotowymi profilami przechwytywania całego ekranu pulpitu lub dowolnego jego fragmentu. Użytkownicy mogą również zdefiniować własny profil, w którym można ustawić odpowiedni typ przechwytywania i szybkość klatek na sekundę (FPS), kodek wideo, a także skonfigurować dźwięki i pozostałe elementy związane z wyświetlaniem kursora myszki i adnotacji.

Użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób wzbogacić swoje utworzone sekwencje wideo dodatkowymi objaśnieniami w formie chmurki informacyjnej (andotacji), komentarzami, elementami graficznymi, dźwiękami, a nawet własną narracją (przy użyciu mikrofonu). Wszystkie utworzone materiały można zapisać w formacie AVI, WebM, MPEG4 lub WMV.

ActivePresenter to doskonałe oprogramowanie do tworzenia demonstracji i wideo-poradników poprzez przechwytywanie ekranu pulpitu. Oprócz tego program można wykorzystać do organizowania kursów e-learningowych, czyli do nauki przez internet.

Pozostałe cechy programu:

- publikacja utworzonych screencastów i demonstracji w internecie, na komputerze lub innych urządzeniach przenośnych,

- zabezpieczanie tworzonego projektu za pomocą hasła,

- duże możliwość w konfiguracji wyświetlania kursora myszki,

- możliwość korzystania z gotowych profili, umożliwiających m.in.: nagrywanie wideo z pełnym ruchem (FMR) dla demonstracji lub nagrywaniem strumieni wideo,

- tworzenie materiałów szkoleniowych dla szkoły, pracy czy korporacji (inteligentne przechwytywanie z Auto-FMR),

- nieograniczona możliwość cofania i wznawiania wykonanych czynności (undo/redo),

- kalibracja wejścia audio i duże możliwości przy konfigurowaniu ustawień związanych z dźwiękiem (częstotliwość próbkowania, kanały dźwiękowe i bitrate),

- edycja utworzonej demonstracji/prezentacji przy użyciu osi czasu, za pomocą której możemy zapętlić odtwarzanie, nagrywać własną narrację, odsłuchiwać i odtwarzać utworzone nagranie, dzielić obiekty audio/wideo, wstawiać puste (zamrożone) klatki czy regulować poziom głośności,

- eksport projektu do obrazów PNG, JPG,

- eksport projektu do pliku wideo AVI, WMV, MPEG4, WebM,

- eksport pokazu slajdów do HTML,

- eksport do aplikacji biurowych Microsoft Office (word, excel czy PowerPoint).

Uwaga:

W darmowej wersji programu, nakładany jest znak wodny przy tworzeniu wideoporadników i eksportowaniu ich do innych formatów.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
14 Październik 2020 23:18
Program z szeregiem błędów nie polecam
POKAŻ ()

Facebook