Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » thilmera7 0b174 Rev.7

thilmera7

0b174 Rev.7
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
12 MB
Aktualizacja:
01.07.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
228 (18 w tym miesiącu)
Opis thilmera7 0b174 Rev.7
 
 

thilmera 7 to monitoring systemowy, który wyświetla w czasie rzeczywistym najważniejsze informacje o stanie naszego komputera.

thilmera7 wyświetla informacje w formie widżetu na pulpicie systemu operacyjnego. W ten sposób, możemy w prosty i wygodny sposób monitorować najważniejsze parametry podzespołów bazowych. W trakcie normalnej pracy na komputerze możemy odczytywać temperaturę procesora, pamięci, dysku czy karty graficznej.

Oprogramowanie monitoruje system, wydajność pracy komputera, informacje o pamięci VRAM, a nawet podaje informacje o sieci czy dźwięków wejścia / wyjścia. Monitoring temperatury jest bardzo przydatny i funkcjonalny. Oprócz wyświetlania temperatury podzespołów, może ostrzegać uzytkownika gdy temperatura przekroczy określoną wartość.

W programie zaimplementowano również funkcje do tworzenia zrzutów ekranowych (w której możemy w prosty sposób wybierać jaki element zamierzamy przechwycić - aktywne okno, cały ekran lub wybrany fragment pulpitu).

Znajdziemy też inne przydatne funkcje, które wizualizują dźwięk komputera (analizator dźwięku) oraz wyświetlaja informacje z wielu urządzeń podczas udostępniania danych w sieci.

Warto na koniec wspomnieć o rozbudowanych opcjach, za pomocą których dostosujemy wygląd naszego programu na pulpicie. Oferuje mnóstwo przydatnych rozwiązań, za pomocą których możemy dowolnie modyfikować jego wygląd aby spełniał nasze wymagania pod kątem wizualnym czy zastosowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook