Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » Wise System Monitor 1.5.3

Wise System Monitor

1.5.3
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
25.05.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1406 (40 w tym miesiącu)
Opis Wise System Monitor 1.5.3
 
 
Wise System Monitor to bezpłatne narzędzie służące do monitorowania ruchu sieciowego, sprzętu komputerowego oraz aktywnych procesów działających w tle systemu operacyjnego.

Program pokazuje w czasie rzeczywistym zużycie procesora i pamięci operacyjnej przez wszystkie uruchomione procesy. Wyświetla temperaturę pracy procesora, nośników danych oraz podaje najważniejsze informacje i parametry zamontowanych podzespołów bazowych w komputerze / laptopie.

Wise System Monitor pozwala odczytać zużycie CPU i pamięci przez każdy uruchomiony proces w systemie operacyjnym. Oprócz tego, wyświetla transfer wysyłanych i pobieranych danych - jeśli aktywny proces nawiązuje połączenie z zewnętrznymi serwerami (przy stałym dostępie komputera do sieci).

Na szczególną uwagę zasługuje pasek stanu znajdujący się nad zegarkiem (czyli nad zasobnikiem systemowym). Wyświetla on transfer wysyłanych i pobieranych danych z internetu, całkowite zużycie procesora i pamięci oraz czytelnie pokazuje, które aktywne procesy wpływają na pracę najważniejszych komponentów znajdujących się w komputerze.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook