Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » Windows Vista Hardware Assessment 2.1

Windows Vista Hardware Assessment

2.1
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
40.8 MB
Aktualizacja:
04.06.2009
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 2000/XP/Vista
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1927 (16 w tym miesiącu)
Opis Windows Vista Hardware Assessment 2.1
 
 
Windows Vista Hardware Assessment to darmowa aplikacja przygotowana przez programistów firmy Microsoft. Program służy do sprawdzania oraz testowania komputerów pod kątem zgodności ze specyfikacją Windows Vista.

Aplikacja może być wykorzystywana do prowadzenia ewidencji sprzętu i oprogramowania. Co ważne program może działać na jednej stacji i skanować komputery w sieci lokalnej. Przy tym nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych komponentów czy klientów na poszczególnych jednostkach. Windows Vista Hardware Assessment wyniki skanowania umieszcza w dwóch plikach. Pierwszy to dokument Excela, który zawiera szczegółowe informacje i wyniki skanowania, drugi dokument to plik Worda zawierający podsumowanie.

Do poprawnej pracy aplikacja wymaga serwera baz danych Microsoft SQL Server 2005 Express. Program ten jest bezpłatny, niezbędny do przechowywania zgromadzonych danych. Dodatkowo należy posiadać biblioteki Primary Interop Assemblies dla Office. Można je pobrać ze stron Microsoft (dla wersji XP, 2003 oraz 2007).
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook