Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » Windows Inspection Tool Set 3.2.5

Windows Inspection Tool Set

3.2.5
testowanie i diagnostyka
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
3.3 MB
Aktualizacja:
02.07.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Ocena:
1
Oceń:
Pobrano:
806 (3 w tym miesiącu)
Opis Windows Inspection Tool Set 3.2.5
 
 
Windows Inspection Tool Set to przydatne narzędzie diagnostyczne dostarczające niezbędnych informacji odnośnie systemu operacyjnego oraz wszystkich aktywnych procesów i usług. Za pomocą tego programu dowiemy się znacznie więcej informacji o sieci lokalnej i wszystkich podłączonych użytkownikach. To centrum, dzięki któremu uzyskamy szczegółowe informacje bez konieczności uruchamiania wielu narzędzi systemowych i administracyjnych.

Program Windows Inspection Tool Set oferuje również możliwość korzystania z linii poleceń, gdzie można wpisywać słowa kluczowe w postaci komend. Po uruchomieniu aplikacji, można dostrzec pięć zróżnicowanych kategorii. Wśród nich znajdziemy między innymi dział poświęcony informacjom odnośnie systemu operacyjnego, sterownikach, procesach i usługach. W dziale Security otrzymamy niezbędne informacje odnośnie użytkowników. File System informuje nas o aktywnych napędach i katalogach udostępnianych w sieci.

Natomiast w dziale Network dowiemy się, które aplikacje są aktywne i korzystają z protokołów sieciowych. Jest to niezwykle przydatna usługa, dzięki której możemy w łatwy sposób odczytać co pobieramy lub udostępniamy z poziomu komputera. W ostatnim dziale znajdziemy utworzone dzienniki zdarzeń, które zostały wygenerowane przez system Windows.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook