Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » Webroot System Analyzer 9.0.28.48

Webroot System Analyzer

9.0.28.48
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
3.77 MB
Aktualizacja:
28.05.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1627 (11 w tym miesiącu)
Opis Webroot System Analyzer 9.0.28.48
 
 

 

Webroot System Analyzer jest szybkim i dokładnym programem do przeprowadzania dogłębnej analizy i diagnostyki systemu operacyjnego oraz całego komputera. Program przeprowadzi dokładny skan całego systemu operacyjnego i wyświetli użytkownikowi najważniejsze informacje i parametry komputera.

Webroot System Analyzer jest darmowy i nie wymaga instalacji na dysku twardym komputera. W ten sposób może być bezpośrednio uruchamiany z pamięci przenośnej przez złącze USB. Program jest doskonałym narzędziem dla użytkowników, którzy potrzebują się dowiedzieć lub pobrać najważniejsze informacje o swoim komputerze.

Webroot System Analyzer oferuje:
- szybkie i dokładne skanowanie komputera, w celu przeprowadzania diagnostyki,
- wyświetla dokładne informacje i parametry systemu operacyjnego i pozostałych komponentów zainstalowanych w komputerze,
- nie wymaga instalacji na dysku twardym,
- wyświetla i identyfikuje zainstalowane aktualizacje do systemu operacyjnego, a także w razie ich braku informuje o tym użytkownika,
- sprawdza czy komputer jest chroniony przez program antywirusowy, firewall i inne oprogramowania,
- wyświetla szczegółowy raport w formie pliku tekstowego, w którym odczytamy wersję systemu, zużycie procesora, ilość aktywnych procesów, dane użytkownika, a także informacje o procesorze, dyskach twardych, pamięci, karty graficznej oraz o zainstalowanych aplikacjach na nośniku danych. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook