Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » Sapphire TriXX 7.5.0

Sapphire TriXX

7.5.0
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
2.7 MB
Aktualizacja:
30.08.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
10115 (58 w tym miesiącu)
Opis Sapphire TriXX 7.5.0
 
 

Sapphire TriXX to niewielka aplikacja przeznaczona do podkręcania i kontrolowania pracy karty graficznej. Pokazuje również dokładne parametry układu graficznego, z których odczytamy nazwę karty i rdzenia, wersję biosu, ilość jednostek rastrujących ROP oraz dowiemy się ile posiada pamięci podręcznej.

Oprócz tego program wyświetla temperaturę procesora graficznego, częstotliwość rdzenia i pamięci oraz wersję sterownika graficznego wraz z ilością shaderów. Aplikacja pozwala też na tworzenie raportów w postaci logów. Sapphire Trixx posiada opcję do kontrolowania pracy wentylatora, w którym możemy zmienić jego prędkość działania w trzech dostępnych trybach – automatyczny, dowolny i stały. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest Overclocking, czyli zwiększanie wydajności karty graficznej. Za pomocą tego narzędzia, można zwiększyć częstotliwość zegara, pamięci lub sekcji zasilającej.

Uwaga:
Program Sapphire TriXX został stworzony przez firmę Sapphire i obsługuje również karty graficzne Radeon, należące do innych producentów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook