Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » Sandra Lite 2021 build 31.119

Sandra Lite

2021 build 31.119
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
200 MB
Aktualizacja:
01.04.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
32823 (81 w tym miesiącu)
Opis Sandra Lite 2021 build 31.119
 
 

Sandra Lite to darmowe oprogramowanie przeznaczone do diagnostyki oraz analizy zarówno sprzętu jak i systemu. Dostarcza ono bardzo obszerny zestaw informacji na temat zainstalowanego oprogramowania jak i poszczególnych komponentów.

Sandra pozwoli nam dowiedzieć się wszystkiego co najważniejsze o podzespołach zamontowanych w komputerze - procesor, karta graficzna, karta sieciowa, dyski USB i wbudowane SSD itp. Ponadto dowiemy się wszystkiego o oprogramowaniu i biblioteki dostępnej w systemie Windows, a także przenaalizujemy sieć lokalną i urządzenia plug & play.

Dowiemy się wielu istotnych rzeczy o specyfikacji i osiągach procesora, karty graficznej, klawiatury, myszki, karty dźwiękowej, drukarki, pamięci, portów itd. Wygenerowane raporty można zapisać do formatu HMTL, XML, TXT.

Sandra Lite przynosi bardzo wiele zmian i nowości. Dostosowano ją pod systemy operacyjny Windows 8, 8.1, 10 oraz Windows 11. Zmodyfikowano interfejs, zaktualizowano wsparcie sprzętowe dla najnowszych podzespołów firmy Intel i AMD. Aktualizacji doczekała się również baza innych urządzeń – kart graficznych, dysków twardych i USB, a także drukarek oraz urządzeń sieciowych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook