Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » Sandra Lite 2020 Build 30.90

Sandra Lite

2020 Build 30.90
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
173 MB
Aktualizacja:
14.01.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
28946 (231 w tym miesiącu)
Opis Sandra Lite 2020 Build 30.90
 
 

Sandra Lite to darmowe oprogramowanie przeznaczone do diagnostyki oraz analizy zarówno sprzętu jak i systemu. Dostarcza ono bardzo obszerny zestaw informacji na temat zainstalowanego oprogramowania jak i poszczególnych komponentów.

Dowiemy się wielu istotnych rzeczy o specyfikacji i osiągach procesora, karty graficznej, klawiatury, myszki, karty dźwiękowej, drukarki, pamięci, portów itd. Wygenerowane raporty można zapisać do formatu HMTL, XML, TXT.

Sandra Lite przynosi bardzo wiele zmian i nowości. Dostosowano ją pod systemy operacyjny Windows 8, 8.1 i Windows 10. Zmodyfikowano interfejs, zaktualizowano wsparcie sprzętowe dla najnowszych podzespołów firmy Intel i AMD. Aktualizacji doczekała się również baza innych urządzeń – kart graficznych, dysków twardych i USB, a także drukarek oraz urządzeń sieciowych.

Poprawiono i ulepszono też moduły, za pomocą których przeprowadzamy diagnostykę podzespołów. Oprócz tego znajdziemy w nim też nowe benchmarki naukowe, które skuteczniej sprawdzają wydajność zamontowanych procesorów. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook