Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » MSI Afterburner 4.6.5 Beta 4

MSI Afterburner

4.6.5 Beta 4
testowanie i diagnostyka
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
55 MB
Aktualizacja:
09.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
205764 (374 w tym miesiącu)
Opis MSI Afterburner 4.6.5 Beta 4
 
 

MSI Afterburner jest obecnie najpopularniejszym programem do monitorowania, zarządzania i podkręcania układów graficznych. MSI Afterburner obsługuje zarówno układy graficzne firmy MSI, jak i również innych producentów.

Korzystając z programu można w łatwy sposób podnieść lub obniżyć taktowanie GPU, shadery i pamięci na karcie graficznej. Oprócz tego, umożliwia regulowanie napięcia dla procesora graficznego i prędkości obrotowej wentylatorów. Dodatkową zaletą aplikacji to monitoring karty graficznej. Program zawiera ciekawą funkcję o nazwie "Predator". Pozwala ona nagrywać obraz i wykonywać zrzuty ekranu z ulubionych gier komputerowych.

Kolejnym atutem programu jest funkcja, która w czasie rzeczywistym wyświetla najważniejsze informacje o wydajności komputera. Możemy z niej korzystać podczas uruchomionych gier, gdzie w rogu ekranu wyświetka ilość klatek na sekundę itp. Przydatne dla osób, które monitorują wydajność układu graficznego i całego podzespołu.

W programie MSI Afterburner możemy również stosować niestandardowe profile ustawień wentylatorów. Każdy użytkownik może dostosować odpowiednią prędkość chłodzenia do własnych potrzeb.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
05 Grudzień 2017 14:02
xd
POKAŻ ()

Facebook