Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » Intel Extreme Tuning Utility 7.3.0.33

Intel Extreme Tuning Utility

7.3.0.33
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
27 MB
Aktualizacja:
03.03.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows Vista/7/8/10
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
33947 (169 w tym miesiącu)
Opis Intel Extreme Tuning Utility 7.3.0.33
 
 

Intel Extreme Tuning Utility to bezpłatne oprogramowanie służące do podkręcania i monitorowania procesora zamontowanego w komputerze. Aplikacja obsługuje tylko i wyłącznie procesory firmy Intel i przeznaczona jest dla zaawansowanych użytkowników lub informatyków. Niewłaściwe korzystanie z programu może doprowadzić nawet do uszkodzenia podzespołu komputerowego!

Intel Extreme Tuning Utility to niezwykle rozbudowane oprogramowanie, za pomocą którego odczytamy najważniejsze informacje i parametry pracy naszego procesora, a także innych komponentów wchodzących w skład naszego komputera (płyta główna, pamięć ram, karta graficzna, BIOS czy dyski twarde.

Oprócz tego program idealnie nadaje się do podkręcania procesora i monitorowania jego wydajności oraz stabilności po zmodyfikowaniu różnych parametrów wchodzących w skład układu scalonego. Program wyświetla domyślne i zmodyfikowane wartości poszczególnych elementów CPU, a także posiada niezwykle przydatne narzędzie do przeprowadzania obciążających testów procesora.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook