Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » HWMonitor Pro 1.45

HWMonitor Pro

1.45
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
1.65 MB
Aktualizacja:
15.04.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
6106 (63 w tym miesiącu)
Opis HWMonitor Pro 1.45
 
 

HWMonitor Pro to narzędzie przeznaczone do monitorowania i wyświetlania w czasie rzeczywistym pracy wszystkich podzespołów znajdujących się w komputerze. Aplikacja charakteryzuje się wygodnym i czytelnym interfejsem. Dzięki temu odczytywanie różnych parametrów nie powinno sprawiać żadnych kłopotów.

Za pomocą tego niewielkiego oprogramowania odczytamy dokładną temperaturę pracy procesora, płyty głównej, karty graficznej i wszystkich zamontowanych dysków twardych. Oprócz tego wyświetla napięcia i prędkość obrotową wentylatorów, a także co jest bardzo istotne pokazuje ile prądu (Wat) pobiera w danej chwili procesor.

HWMonitor Pro oferuje również możliwość zdalnego monitorowania pracy komputera, za pomocą prostego połączenia przez TCP/IP. Ponadto znajdziemy w nim różne opcje do tworzenia wykresów i zapisywanie ich na dysku twardym, a także umożliwiające regulowanie obrotami wentylatorów wyposażonych w funkcję PWM.  

Program HWMonitor Pro dostępny jest również w wersji darmowej, w której wniesiono kilka ograniczeń. Wyłączono możliwość zdalnego monitorowania komputera i tworzenia wykresów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook