FurMark

1.29
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
13 MB
Aktualizacja:
16.11.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
53363 (523 w tym miesiącu)
Opis FurMark 1.29
 
 

FurMark to jedno z najlepszych narzędzi do testowania stabilności kart graficznych w systemie Windows. Aplikacja wspiera bibliotekę OpenGL i wykorzystuje specjalne algorytmy renderingu w celu przetestowania stabilności kart graficznych. FurMark jest bardzo prosty w obsłudze.

W programie znajdziemy szereg przydatnych opcji, które należy skonfigurować przed rozpoczęciem testu stabilności. Możemy ustawić rozmiar ekranu i odpowiedni poziom wygładzania krawędzi oraz wybrać jeden z wielu dostępnych trybów testowania układu graficznego.

Podczas testowania karty graficznej program wyświetla minimalną, średnią i maksymalną ilość klatek na sekundę (FPS). Oprócz tego monitoruje w trybie rzeczywistym temperaturę karty graficznej oraz pokazuje dokładną jednostkę GPU i jej taktowanie zegarów.

FurMark potrafi mocno obciążyć grafikę obliczeniami 3D. Jeżeli karta graficzna okaże się wadliwa to na ekranie będą się pojawiać błędy w postaci zniekształceń tekstur w obrazie. Program ten idealnie nadaje się do testowania stabilności podczas podkręcania układu graficznego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook