Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » EventSentry Light 4.2.3.82

EventSentry Light

4.2.3.82
testowanie i diagnostyka
Rozmiar:
70 MB
Aktualizacja:
07.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1819 (87 w tym miesiącu)
Opis EventSentry Light 4.2.3.82
 
 

EventSentry Light to bezpłatna wersja popularnego oprogramowania przeznaczonego do monitorowania i rejestrowania różnych zdarzeń zachodzących w systemie operacyjnym. Za jego pomocą możemy monitorować zmiany i ważne zdarzenia podczas normalnej pracy na komputerze. EventSentry Light wysyła komunikaty dziennika zdarzeń i wykonuje szereg innych czynności na komputerze.

Program rejestruje i informuje użytkownika o zdarzeniach zachodzących w systemie Windows. Wyświetla informacje bezpośrednio z poziomu programu, a nawet potrafi przesyłać wiadomości drogą elektroniczną. EventSentry Light umożliwia filtrowanie według jednego z dostępnych kryteriów, aby ograniczyć wysyłanie powiadomień do wybranych użytkowników, na podstawie EventID (identyfikatora zdarzenia), kategorii i słów kluczowych.

Powiadamia użytkowników o zdarzeniu nie tylko drogą elektroniczną, ale również potrafi wysyłać odpowiednie dźwięki wraz z komunikatem czy tworzyć odpowiednie pliki (na przykład ASCII). EventSentry Light monitoruje również wydajność systemu, wolną i zajętą przestrzeń na dysku twardym, usługi systemowe, a nawet wszystkie aktywne procesy i poszczególne wpisy w rejestrze systemowym. Uwaga: EventSentry Light dostępny jest za darmo, ale posiada liczne ograniczenia w stosunku do wersji komercyjnej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook