Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » ESET SysInspector 1.4.2.0

ESET SysInspector

1.4.2.0
testowanie i diagnostyka
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5.8 MB
Aktualizacja:
24.06.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1831 (19 w tym miesiącu)
Opis ESET SysInspector 1.4.2.0
 
 

ESET SysInspector to darmowe narzędzie pozwalające użytkownikowi na dokładną diagnostykę komputera. Program wyświetla szczegółową listę aktywnych procesów w systemie, z której odczytamy nie tylko ich nazwy i katalog docelowy, ale również dowiemy się kiedy zostały uruchomione i z jakim oprogramowaniem są powiązane.

Oprócz tego aplikacja wyświetla wpisy znajdujące się w rejestrze systemowym oraz pokazuje wszystkie aktywne połączenia sieciowe (przychodzące i wychodzące). Użytkownik ma również wgląd w listę zainstalowanych sterowników oraz w poszczególne składniki systemowe (usługi itp.). ESET SysInspector działa na podobnej zasadzie jak program HijackThis czy OTL. Przeprowadza analizę dysku i wszystkich znajdujących się w nim danych i dokładnie sprawdza, które procesy lub aktywne aplikacje stanowią zagrożenie dla komputera.

W programie znajdziemy też szczegółowy opis odnośnie najważniejszych plików systemowych, a także odczytamy wszystkie informacje w dzienniku zdarzeń. Ponadto ESET SysInspector wyświetla najważniejsze informacje na temat systemu operacyjnego oraz pokazuje listę wszystkich zainstalowanych aktualizacji systemowych i oprogramowania. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook