Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » testowanie i diagnostyka » ASUS GPU Tweak II 2.3.0.3

ASUS GPU Tweak II

2.3.0.3
testowanie i diagnostyka
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
88 MB
Aktualizacja:
26.02.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
21422 (190 w tym miesiącu)
Opis ASUS GPU Tweak II 2.3.0.3
 
 

ASUS GPU TweakII to darmowe narzędzie do podkręcania i monitorowania kart graficznych zamontowanych na komputerze przenośnym lub stacjonarnym. Aplikacja obsługuje różne modele układów graficznych ATI/AMD i Nvidia. Warto wspomnieć o tym, że ASUS GPU Tweak wspiera nie tylko karty graficzne firmy ASUS, ale również urządzenia należące do innych producentów.

W programie znajdziemy niezbędne opcje, za pomocą których możemy zmodyfikować częstotliwość taktowania procesora GPU oraz pamięci, a także uregulować odpowiednią prędkość obrotów wentylatora. UWAGA! Niektóre funkcje i odczyty dostępne będą jedynie na komputerach wyposażonych w układy graficzne firmy ASUS.

Oprócz tego przy użyciu programu można odczytać temperatury poszczególnych komponentów wchodzących w skład karty graficznej oraz procentowe wykorzystanie obrotów wentylatora czy zasilanie rdzenia linii PCIe i rdzenia graficznego. Program też pokazuje aktualne użycie GPU. Do programu dołączono niewielkie oprogramowanie GPU-Z, za pomocą którego odczytamy najważniejsze informacje o układzie graficznym.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook