Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » szyfrowanie danych » RoboForm 9.4.8

RoboForm

9.4.8
szyfrowanie danych
Rozmiar:
23 MB
Aktualizacja:
18.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
szyfrowanie danych
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1130 (30 w tym miesiącu)
Opis RoboForm 9.4.8
 
 
RoboForm to rozbudowane oprogramowanie do przechowywania haseł na komputerze i automatycznego logowania użytkowników na kontach internetowych.

RoboForm pozwoli nam przejąć pełną kontrolę nad własnymi hasłami i danymi dostępu do różnych witryn, urządzeń a nawet kont bankowych. Oprogramowanie nie dość, że skutecznie zabezpiecza hasła to jeszcze usprawnia proces korzystania - zwłaszcza podczas wpisywania nazw i haseł na różnych portalach internetowych. RoboForm automatycznie wypełnia formularze. Hasła są rejestrowane i zapisywane bez konieczności wykonywania przez nas dodatkowych czynności.

RoboForm oferuje dostęp do haseł w dowolnego miejsca. Synchronizuje hasła w chmurze i zabezpiecza przed hakerami. Możemy skorzystać z haseł nawet z poziomu urządzenia mobilnego (wymagana zainstalowana aplikacja mobilna).

Wszystkie hasła są dzielone na kategorie i przechowywane w czytelnych do zarządzania folderach. Ulubione loginy możemy przypiąć, aby ułatwić sobie do nich dostęp.

W celu ochrony przed atakiem słownikowym, siłowym lub innymi atakami RoboForm używa 256-bitowego szyfrowania AES z PBKDF2 SHA256. Deszyfrowanie odbywa się wyłącznie na lokalnym poziomie urządzenia. Aplikacja umożliwia importowanie danych ze wszystkich popularnych menedżerów haseł i przeglądarek. Dostępność importu i eksportu CSV.

Podczas instalacji programu możemy doinstalować rozszerzenia dla wszystkich popularnych przeglądarek.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook