Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » szyfrowanie danych » Free Password Manager 1.1.20

Free Password Manager

1.1.20
szyfrowanie danych
Rozmiar:
1.1 MB
Aktualizacja:
05.03.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
szyfrowanie danych
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
485 (6 w tym miesiącu)
Opis Free Password Manager 1.1.20
 
 

Free Password Manager to bezpłatne narzędzie do bezpiecznego przechowywania wszystkich haseł i danych osobowych. Użytkownicy korzystający z aplikacji, mogą przechowywać w jednym miejscu wszystkie prywatne hasła, numery kont bankowych, a także numery kart kredytowych. Free Password Manager tworzy specjalną bazę danych, w której można ukrywać i przechowywać ważne dane użytkowników.

Za pomocą Free Password Manager możemy tworzyć zaszyfrowane bazy danych do przechowywania wszelkiego rodzaju informacji. Każda baza danych ma własne hasło dostępu i jest szyfrowana algorytmem AES. Foldery bazy danych można w pełni dostosować. Możemy dodać pola danych dowolnego typu, aby utworzyć żądaną strukturę bazy danych.

Free Password Manager można zainstalować na urządzeniu wymiennym, takim jak dysk flash USB. Ta funkcja umożliwia dostęp do danych z dowolnego komputera z systemem Windows. Ponadto, możemy drukować i tworzyć własne szablony do druku, eksportować i importować bazę w formacie CSV i TXT, a także tworzyć jej kopie zapasową czy sprawdzać wygasłe hasła przy uruchomieniu systemu Windows.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook