Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » szyfrowanie danych » DualSafe Password Manager 1.1.1.25

DualSafe Password Manager

1.1.1.25
szyfrowanie danych
Rozmiar:
15 MB
Aktualizacja:
29.08.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
szyfrowanie danych
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
92 (31 w tym miesiącu)
Opis DualSafe Password Manager 1.1.1.25
 
 

DualSafe Password Manager to bezpłatne, proste i zarazem bezpiecznie narzędzie do zarządzania nieograniczonymi hasłami na komputerze.

Możemy w nim bezpiecznie przechowywać nieograniczoną liczbę haseł i automatycznie uzupełniać hasła jednym kliknięciem.

Uzyskamy wygodny dostęp do swoich kont bankowości internetowej, zakupów, pracy, społecznościowych i gier a także unikniemy błędów logowania w przypadku zapomnienia haseł.

DualSafe Password Manager posiada możliwość automatycznego wypełniania danych logowania / osobowych podczas tworzenia nowego konta. Nie musimy wpisywać znaków za pomocą klawiatury a po prostu uzupełnij ją kilkoma kliknięciami. Możena sprawdzać nowe e-maile, wysyłać pieniądze i udostępniać zdjęcia w dowolnym miejscu i czasie.

W programie można również tworzyć losowe, unikalne, złożone hasła, a nawet jednorazowe hasła czasowe. Nasze dane osobowe są zawsze bezpieczne w Internecie.

Program monitoruje naruszenie danych i chroni nasze konto. Gdy pojawią się jakiekolwiek wycieki danych uwierzytelniających związane z Twoim kontem, natychmiast się o tym dowiemya następnie błyskawicznie podjemiemy środki ostrożności

DualSafe może sprawdzać siłę każdego hasła i stan bezpieczeństwa powiązanych witryn oraz wyświetlać wskazówki, jak zwiększyć bezpieczeństwo kont.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook