Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » szyfrowanie danych » Cloudfogger 1.5.49.0

Cloudfogger

1.5.49.0
szyfrowanie danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
10.73 MB
Aktualizacja:
16.03.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
szyfrowanie danych
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3045 (38 w tym miesiącu)
Opis Cloudfogger 1.5.49.0
 
 

Cloudfogger to lekki, prosty i bezpłatny program do szybkiego zabezpieczania plików na komputerze. Aplikacja charakteryzuje się możliwością szyfrowania danych przechowywanych na lokalnym dysku twardym i zsynchronizowanych przy użyciu specjalnych programów działających w chmurze - Google Drive czy Dropbox.

Program Cloudfogger działa na takiej zasadzie, że tworzy i udostępnia wirtualny dysk, w którym możemy przechowywać nasze prywatne dane, a także mogą zostac w łatwy sposób zabezpieczone przy użyciu algorytmu AES (Advanced Encryption Standard). To niezbędna aplikacja dla każdego użytkownika przechowujące ważne dane osobowe.

Oprócz tego aplikacja umożliwia szyfrowanie lokalnych plików na dysku twardym, bez potrzeby korzystania z chmury. Dzięki temu możemy szyfrować nasze dane bezpośrednio z Eksploratora Windows. Wystarczy wpisać hasło i żadna nieupoważniona osoba nie będzie w stanie uruchomić lub otworzyć zabezpieczonego pliku. Oprócz tego program wspiera też zewnętrzne nośniki dane podłączane przez USB.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook