Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » szyfrowanie danych » BoxCryptor 2.48.1906

BoxCryptor

2.48.1906
szyfrowanie danych
Rozmiar:
96 MB
Aktualizacja:
22.09.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
szyfrowanie danych
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2935 (45 w tym miesiącu)
Opis BoxCryptor 2.48.1906
 
 

BoxCryptor to nowoczesne oprogramowanie do szyfrowania danych na komputerze. Aplikacja w porównaniu do innych podobnych programów tego samego typu, pozwala na zabezpieczanie i przechowywanie danych nie tylko na dysku twardym, ale również w chmurze (DropBox).

BoxCryptor pozwala w prosty i szybki sposób tworzyć zaszyfrowane foldery, które przechowywane są w bezpiecznym miejscu na dysku twardym. Oprócz tego mogą znajdować się też na zewnętrznych nośnikach danych typu pendrive lub karty pamięci.

Wszystkie dane szyfrowane przy użyciu tego oprogramowania, są zabezpieczanie specjalnym i zarazem skutecznym algorytmem AES-256, dzięki temu nie musimy się martwić o kradzież naszych cennych prywatnych plików. Program działa w ten sposób, że tworzy wirtualną partycję, której obsługa jest niemal identyczna jak przy każdym innym dysku podłączonym do komputera. Warto dodać, że dostęp do zabezpieczonych danych możliwe jest tylko wtedy, gdy uruchomimy program.

Program dostępny jest za darmo i pozwala na stworzenie i zaszyfrowanie jednego folderu, w którym możemy przechowywać maksymalnie 2 GB danych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook