Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » szyfrowanie danych » Bitwarden 2023.5

Bitwarden

2023.5
szyfrowanie danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
707 KB
Aktualizacja:
31.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
szyfrowanie danych
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
2232 (43 w tym miesiącu)
Opis Bitwarden 2023.5
 
 

Bitwarden to bezpieczny i darmowy menedżer haseł, w którym możemy w prosty i bezpieczny sposób przechowywać wszystkie loginy oraz hasła, a także je synchronizować z innymi urządzeniami.

Bitwarden pomaga użytkownikom w odpowiednim zarządzaniu ich hasłami. Z poziomu programu możliwe jest generowanie silnych i unikalnych haseł, zapisywanie ich i zarządzanie w wygodny i bezpieczny sposób. Z oprogramowania można korzystać z dowolnego miejsca i urządzenia.

Narzędzie posiada też opcję łatwego udostępniania zabezpieczonych informacji innym osobom w Twojej organizacji, co jest szczególnie przydatne w przypadku kont firmowych.

Najważniejsze funkcje i zalety programu:

  • Bezpieczne udostępnianie zabezpieczonych danych
  • Dostęp na wielu platformach – zyskamy stały dostęp do krytycznych danych w sejfie Bitwarden z dowolnego miejsca, przeglądarki i urządzenia,
  • Chmura lub samodzielny hosting,
  • Zgodny ze standardami bezpieczeństwa – Bitwarden to projekt open-source, który przechodzi audyty bezpieczeństwa przeprowadzone przez zewnętrzne firmy. Jest przy tym zgodny z regulacjami Privacy Shield, GDPR i CCPA,
  • Raporty o stanie sejfu – możemy przeglądać wnikliwe raporty, dzięki którym poznamy słabe, wielokrotnie używane hasła i sprawdzimy inne przydatne wskaźniki bezpieczeństwa danych,
  • Szczegółowe dzienniki zdarzeń – Bitwarden tworzy szczegółowe ścieżki audytowe, dzięki którym możesz sprawdzać użytkowników i grupy, które mają dostęp do newralgicznych danych.

Wersja darmowa posiada ograniczoną funkcjonalność. Listę porównawczą pomiędzy różnymi wersjami programu, znajdziemy na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook