Trendy

1.0
systemy gier liczbowych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
588 KB
Aktualizacja:
18.05.2009
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 9x/Me/2000/XP
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2346 (3 w tym miesiącu)
Opis Trendy 1.0
 
 
Program Trendy jest narzędziem mającym na celu wspomożenie gracza w grach liczbowych (Duży Lotek i Multi Lotek), jest on graficznym przedstawieniem wyników, statystyk i trendów liczb.

Głównym zadaniem programu jest prezentacja wszelkich danych w postaci graficznej która jest o wiele bardzie czytelna od postaci tekstowej. Analizując dane tekstowe czasami należy spędzić wiele godzin żeby wpaść na wnioski które wydają się oczywiste gdy spojrzymy na nie z innego punktu (oczywiście w postaci graficznej).

Wykresy padnięcia liczb możemy oglądać wykorzystując następujące metody:
* metody trendów - graficznie pokazuje trend liczby
* metody odstępów - graficzne przedstawienie odstępów pomiędzy wystąpieniami poszczególnej liczby lub liczb.
* metody przedziałów - biorąc pod uwagę określony przedział czasu pokazuje ilość padnięć danych liczb w tym przedz

Program zawiera bardzo prosty i intuicyjny interfejs który umożliwia bardzo łatwo i szybko wykorzystać wszystkie możliwości programu. Możliwe jest konfigurowanie każdego wykresu osobno.

Program zawiera również moduł typowania liczb dla Dużego i MultiLotka który zawiera dwie różne metody. Na podstawie bazy wyników zadając konkretny przedział czasowy możemy zobaczyć dokładne statystyki padania liczb w zakresach (użytkownik ustala 3 zakresy: dla liczb słabych, średnich i mocnych) oraz wytypować liczby, które najprawdopodobniej w najbliższym okresie padną.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook