Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » systemy gier liczbowych » Multi Multi Plus REM 3.00

Multi Multi Plus REM

3.00
systemy gier liczbowych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5.6 MB
Aktualizacja:
07.12.2015
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
9615 (53 w tym miesiącu)
Opis Multi Multi Plus REM 3.00
 
 
Program lotto Multi Multi Plus REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej Multi Lotek Plus. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, posiada wiele podpowiedzi i szczegółowo opracowaną Pomoc - klawisz F1. Naciśnięcie F1 wyświetla Pomoc na temat aktualnie wykonywanej lub ostatnio wykonanej operacji przez program.

Multi Lotek REM posiada bazę losowań od początku gry - 18.03.1996 r. (dla liczby PLUS od 08.01.2004 r.), którą można automatycznie uaktualniać z internetu lub pobierać plik z aktualnymi losowaniami.

Typowanie liczb:
* można korzystać z kilkunastu rodzajów automatycznych typowań prawdopodobnych liczb, w których użytkownik może dodatkowo zmieniać parametry
* każde z nich może współdziałać z funkcją "Dodaj/odrzuć liczby" z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów)
* można automatycznie dostroić parametry siedmiu typowań liczb do najlepszych wyników na wybranej ilości poprzednich losowań.

Zestaw do typowania własnego liczb - to potężne narzędzie, połączenie układu graficznego z wieloma szczegółowymi statystykami i analizą każdego losowania (z wybranych do pokazania na planszy) i liczb typowanych.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook