Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » systemy CRM » WF-CRM 8.10.0

WF-CRM

8.10.0
systemy CRM
Rozmiar:
623 KB
Aktualizacja:
30.05.2016
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
systemy CRM
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
387 (16 w tym miesiącu)
Opis WF-CRM 8.10.0
 
 

WF-CRM to program przeznaczony do zarządzania relacjami z klientami. Jest narzędziem pozwalającym usprawnić ogrom działań niezbędnych do pozyskiwania i utrzymywania dobrych relacji z klientami. Aplikacja jest skierowana dla firm, w których klient, jego oczekiwania i potrzeby stawiane są w centrum zainteresowania.

WF-CRM umożliwia uzyskanie kompletnego obrazu relacji firmy z klientem tworząc wirtualny i uniwersalny model przedsiębiorstwa. Zaczynając od fazy nawiązania pierwszego kontaktu z klientem, pozwala na uporządkowanie wiedzy o wszystkich sprawach dotyczących konkretnego klienta.

WF-CRM oferuje przejrzysty, czytelny oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Gwarantuje wszechstronną elastyczność i dopasowanie się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wbudowany program pocztowy oferuje pełne możliwości zarządzania firmową korespondencją, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Dodatkowo dla użytkowników korzystających z Microsoft Outlook, WF-CRM zapewnia pełną integrację z tym programem. Natomiast dla tych, którzy posiadają oprogramowanie WA-PRO, mogą korzystać z synchronizacji on-line z programem WF-Mag dla Windows.

Uwaga!
Pobrany program działa jako w pełni funkcjonalna 30 dniowa wersja komercyjna lub bezterminowo jak program DEMO. Aby kontynuować pracę należy skontaktować się z Asseco WAPRO w celu uzyskania danych licencyjnych (Zadzwoń tel. 22 702 89 00 lub wyślij e-mail: sprzedaż[email protected])
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook