Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » systemy CRM » ProfitCRM 2.9

ProfitCRM

2.9
systemy CRM
Rozmiar:
229 MB
Aktualizacja:
28.12.2015
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
systemy CRM
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1610 (43 w tym miesiącu)
Opis ProfitCRM 2.9
 
 

Profit CRM to innowacyjne rozwiązanie służące do wspomagania procesów organizacyjnych zachodzących w strukturach każdego przedsiębiorstwa, jak i do wspomagania zarządzania relacjami z klientami.

Oprogramowanie to zostało wyposażone w szereg unikalnych rozwiązań, które pozwalają sprawnie gromadzić oraz zarządzać krążącą informacją. Profit CRM to nie tylko narządzie, które powstało na podstawie wiedzy analityków i programistów. Profit CRM to aplikacja, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie nasze oraz naszych klientów w zakresie organizacji pracy i zarządzania relacjami z klientami.

W skład pakietu wchodzą moduły: Podmioty, Kontakty personalne, Organizer, Notatki, Magazyn Plików, Korespondencja, Dokumenty Kontrolowane, CallCenter, Handel, Serwis, Projekty.

ProfitCRM jako jedyny produkt na rynku umożliwia integrację z tak szeroką gamą systemów handlowych: Symfonia Forte (SQL Server), Symfonia Premium (Btrieve, Pervasive v7-10), SubiektGT, Wf-Mag, Enova, CDN Opt!ma, Humansoft HermesSQL, AgemaHR, NAVO Bussines5. Współpracuje również z: klientami poczty Microsoft Outlook oraz Mozilla Thunderbird, pocztą GMail, serwerami IMAP, pakietem Microsoft Office, OpenOffice i StarOffice.

Aktualna wersja posiada ponad 50 nowych funkcjonalności, które wzbogaciły oprogramowanie ProfitCRM o szereg usprawnień poprawiających jakość obsługi klienta, zarządzanie serwisem, integrację z centralami telefonicznymi, czy też zwiększyły zakres integracji z zewnętrznymi systemami handlowymi. Zmiany objęły również instalator pakietu ProfitCRM. Dotychczasowa wersja serwera Microsoft SQL Server 2005 została zastąpiona wersją 2008, a proces uzyskania kodu uruchomieniowego dla wersji demo został uproszczony do minimum.

Aktualna wersja demo umożliwia automatyczne pobranie 30-dniowego kodu uruchomieniowego w sposób automatyczny, bez konieczności wypełniania formularza rejestracyjnego.

Dane do logowania: użytkownik: Administrator, hasło: profitcrm

Uwaga!
Wersja testowa działa przez 90 dni.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook