Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » systemy CRM » CRM Berberis 10.0.0.3

CRM Berberis

10.0.0.3
systemy CRM
Rozmiar:
342 MB
Aktualizacja:
27.07.2020
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
systemy CRM
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1602 (15 w tym miesiącu)
Opis CRM Berberis 10.0.0.3
 
 

System Berberis to nowoczesny koncepcyjnie system ERP, który wspiera działania przedsiębiorstwa w całym obszarze związanym z szeroko rozumianą obsługą klienta. Koncepcja nowoczesnej, wielowymiarowej perspektywy gromadzonych informacji pozwala użytkownikowi błyskawicznie dokonywać odpowiednich przekrojów już na poziomie operacyjnym. Ten rozbudowany system, oprócz modułu kontaktów z klientami (CRM) posiada wiele innych funkcjonalności, o które - w zależności od potrzeb firmy - w każdej chwili można go rozbudować. System wspomaga m.in. - ewidencjonowanie kontrahentów, rejestrowanie zdarzeń, grupowanie zdarzeń w sprawy i spraw w projekty, archiwizację i obieg dokumentów, planowanie i przeprowadzanie działań marketingowych (m.in. przy pomocy poczty elektronicznej), fakturowanie, obsługę w ielu magazynów, kontrolę zobowiązań i należności, obsługę pełnej  księgowości, obsługę procesów serwisowych i produkcji, przeprowadzanie analiz, generowanie raportów, prowadzenie pełnej księgowości i wiele innych.

 
System współpracuje z drukarkami fiskalnymi, nowoczesnymi centralami telefonicznymi, programem Skype, a także zawiera wbudowanego klienta poczty e-mail.
 
Berberis równie dobrze sprawdza się na kilku, jak i na kilkudziesięciu stanowiskach, współpracuje z różnymi serwerami baz danych (Oracle lub PostgreSQL).
 
W wersji demonstracyjnej dostępne są wszystkie funkcjonalności Systemu Berberis. Licencja demo jest nieograniczona czasowo, limitowana jest natomiast liczba wprowadzanych rekordów (zdarzeń, spraw, faktur, towarów i usług).
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook