Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » systemy CMS » Joomla! 3.9.25

Joomla!

3.9.25
systemy CMS
Rozmiar:
13.17 MB
Aktualizacja:
02.03.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Kategoria:
systemy CMS
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
7906 (55 w tym miesiącu)
Opis Joomla! 3.9.25
 
 

Joomla! to bezpłatne i niezwykle rozbudowane oprogramowanie do prostego tworzenia i obsługi witryn internetowych. Joomla! jest przeznaczony zarówno dla początkujących webmasterów, jak i również dla doświadczonych użytkowników.

W skład oprogramowania wchodzą następujące komponenty: platforma Framework (szkielet projektowy) i CMS (system zarządzania treścią). Joomla! jest również projektem otwartego oprogramowania rozwijanym przez programistów wolontariuszy i ogromną społeczność. Warto zaznaczyć, że platforma (framework) jest niezbędnym elementem programistycznym, który stanowi podstawę funkcjonowania systemu CMS oraz może posłużyć do tworzenia innych zaawansowanych i wydajnych aplikacji internetowych.

Korzystając z programu Joomla! można błyskawicznie utworzyć własny serwis internetowy i zapewnić mu elegancki niepowtarzalny wygląd. Dodatkowo wyróżnia się również bezpieczeństwem (wbudowany system uwierzytelniania, uruchamianie w trybie SSL), zgodnością z PHP5, obsługą kompresji, łatwym kopiowaniem i przenoszeniem artykułów pomiędzy sekcjami oraz przyjazną obsługą banerów reklamowych i odczytywaniem wewnętrznych statystyk.
Uwaga:

W naszej bazie plików znajduje się również spolszczenie do oprogramowania Joomla!

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook