Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » synchronizacja danych » Ubuntu One for Windows 4.2.0

Ubuntu One for Windows

4.2.0
synchronizacja danych
Rozmiar:
15.05 MB
Aktualizacja:
13.06.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
823 (13 w tym miesiącu)
Opis Ubuntu One for Windows 4.2.0
 
 

Ubuntu One for Windows jest platformą umożliwiającą przechowywanie danych w chmurze obliczeniowej. Aplikacja pozwala również na synchronizowanie plików pomiędzy różnymi komputerami. Usługa oferuje 5 GB przestrzeni dyskowej i pozwala też na wymianę dokumentów, zakładek, notatek, kontaktów. Ubuntu One for Windows to wersja znanego z systemu Ubuntu narzędzia do synchronizacji notatek, kalendarzy i plików online.

Użytkownicy tego oprogramowania mogą bez problemu wykupić dodatkową przestrzeń dyskową (20 GB) w cenie 30 dolarów rocznie. Oprócz tego otrzymują również dostęp do sklepu muzycznego Ubuntu One Music. Ubuntu One oferuje również możliwość integracji z Evolution oraz aplikacją Tomboy.

Po instalacji, aplikacja będzie się ukrywała w zasobniku systemowym. Dzięki temu możemy uzyskać szybki dostęp do przechowywanych danych. Aby skorzystać z tej platformy, musimy najpierw dokonać darmowej rejestracji po pierwszym uruchomieniu. Następnie na wybrany przez nas adres pocztowy zostanie wysłany kod potwierdzający naszą rejestrację. Po wpisaniu kodu w odpowiednim miejscu, możemy już w pełni korzystać z usług oferowanych przez oprogramowanie Ubuntu One.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook