Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » synchronizacja danych » Synchredible 8.000

Synchredible

8.000
synchronizacja danych
Rozmiar:
9 MB
Aktualizacja:
11.01.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1327 (34 w tym miesiącu)
Opis Synchredible 8.000
 
 

Synchredible to bezpłatne oprogramowanie służące do synchronizowania danych i tworzenia kopii zapasowych na komputerze. Program charakteryzuje się szybkością działania i prostotą w obsłudze. Synchronizację folderów i dysków przeprowadzamy zaledwie jednym kliknięciem myszki!

Synchredible to niezwykle przydatny program do synchronizowania danych znajdujących się na dysku twardych i zabezpieczenia ich przed utratą w wyniku awarii dysku lub całego komputera. Często się zdarza, że system zainfekowany zostanie groźnym wirusem lub po prostu dysk twardy odmówi posłuszeństwa. W tym celu warto poświęcić trochę wolnego czasu i skorzystać z programu, który pozwoli zgrać i zabezpieczyć nasze prywatne dokumenty i inne niezwykle ważne pliki.

Dodatkowo program informuje użytkownika o wszystkich wprowadzonych zmianach w zsynchronizowanych wcześniej danych. Oprócz tego znajdziemy w nim przydatne filtry, za pomocą których możemy określić, które pliki i katalogi zamierzamy zabezpieczać i synchronizować. Wszystkie wykonane kopie zapasowe możemy zapisywać bezpośrednio na urządzeniach przenośnych USB (pendrive, karty pamięci).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook