Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » synchronizacja danych » @MAX SyncUp 6.3.0.300

@MAX SyncUp

6.3.0.300
synchronizacja danych
Rozmiar:
2.6 MB
Aktualizacja:
24.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2197 (9 w tym miesiącu)
Opis @MAX SyncUp 6.3.0.300
 
 

@MAX SyncUp to zaawansowane narzędzie do synchronizowania danych i tworzenia kopii zapasowych, które mogą być przechowywane zarówno lokalnie jak i na serwerze FTP, Google Drive, WebDAV, USB i wielu innych lokalizacjach.

Co więcej, MAX SyncUp może obustronnie zsynchronizować ze sobą dwa komputery za pośrednictwem algorytmu bazującego na RSync, który transferuje tylko te pliki, które uległy zmianom. Program pozwala ponadto na łatwe przeglądanie zawartości archiwów, tworzenie twardych linków, znanych z Apple Time Machine czy zachowywanie wielu wersji danego pliku.

W przypadku przechowywania kopii zapasowej w lokalizacji sieciowej, MAX SyncUP pobiera wyłącznie modyfikowane pliki oszczędzając tym samym łącze internetowe. Obsługiwana jest kompresja 256-bit oraz Volume Shadow Copy, czyli kopiowanie plików aktualnie otwartych lub zablokowanych.

O statusie synchronizacji użytkownik informowany jest za pomocą ikony w trayu. Nie zabrakło także filtrów, dzięki którym określimy, które typy plików mają być ignorowane bądź brane pod uwagę. Wszelkie rezultaty i ewentualne błędy podczas synchronizacji zapisywane są w logu.

Uwaga:

Wersja bezpłatna przeznaczona wyłącznie do użytku osobistego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook