Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » synchronizacja danych » Insync 3.2.7.40868

Insync

3.2.7.40868
synchronizacja danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
57 MB
Aktualizacja:
09.09.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1643 (32 w tym miesiącu)
Opis Insync 3.2.7.40868
 
 

insync jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie Dokumentami Google. Sposób jej działania jest bardzo zbliżony do popularnego Dropboxa. Tuż po instalacji, wystarczy połączyć aplikację z naszym kontem Google. Do dyspozycji mamy wówczas folder, do którego umieszczamy preferowane pliki, a jego zawartość błyskawicznie synchronizuje się z chmurą.

Przewagą insync nad konkurencją jest zachowanie pełnej kontroli nad odbiorcami kluczy publicznych. Klient umożliwia również utworzenie kilku kont na jednym komputerze.

Producent zaimplementował także funkcję szybkiej synchronizacji wybranych plików. Wystarczy zatem, że klikniemy prawym przyciskiem myszy na plik zawarty w katalogu insync i wybierzemy opcję Share. Warto wspomnieć, że nie jesteśmy ograniczeni do katalogu insync, bowiem możemy szybko zsynchronizować każdy plik w dowolnej lokalizacji na dysku wykorzystując analogiczny sposób udostępniania. Edycja dokumentów uległa znacznemu uproszczeniu, dzięki konwersji Dokumentów Google do formatów Microsoft Office.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook