Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » synchronizacja danych » Resilio Sync 2.7.2

Resilio Sync

2.7.2
synchronizacja danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
23 MB
Aktualizacja:
21.07.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3733 (21 w tym miesiącu)
Opis Resilio Sync 2.7.2
 
 

Resilio Sync (wcześniej znany jako BitTorrent Sync) to bezpłatna aplikacja służąca do synchronizacji danych pomiędzy różnymi urządzeniami i komputerami przy użyciu protokołu peer to peer (BitTorrent). P2P jest siecią bezpieczną i co najważniejsze pozwala przesyłać pliki o różnych rozmiarach pomiędzy różnymi urządzeniami i komputerami. Program został przygotowany dla systemów desktopowych: Windows, Mac, Linux, oraz mobilnych: iOS i Android.

Podczas synchronizacji danych, aplikacja dzieli pliki na części i za pomocą specjalnego algorytmu przesyła dane z maksymalną prędkością. Resilio Sync zapewnia pełne bezpieczeństwo danych, ponieważ wszystkie synchronizowane pliki nie lądują na żadnym zewnętrznym serwerze – tak jak jest to w przypadku innych programów działających w chmurze (DropBox, 4Sync, SugarSync itp.).

Oprócz tego pozwala synchronizować dane wyłącznie w jedną stronę, a także wyświetla wszystkie podłączone urządzenia i komputery w specjalnej zakładce „Devices” oraz pokazuje transfer danych wychodzących i przychodzących. Użytkownicy mogą również ustawić nazwę urządzenia, zmienić port oraz maksymalną prędkość wysyłania i pobierania danych (liczonych w kB/s). Resilio Sync współpracuje również bez problemów z serwerami NAS.

Zobacz poradnik do programu:
BitTorrent Sync: udostępnianie folderów - cz. I
BitTorrent Sync: synchronizacja folderów - cz. II

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook