Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sterowanie komputerem » Super Mouse Auto Clicker 4.2.2

Super Mouse Auto Clicker

4.2.2
sterowanie komputerem
Rozmiar:
675 KB
Aktualizacja:
19.05.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
2.5
Oceń:
Pobrano:
43545 (848 w tym miesiącu)
Opis Super Mouse Auto Clicker 4.2.2
 
 

Super Mouse Auto Clicker jest prostym w obsłudze narzędziem wyręczającym użytkownika z monotonnych i powtarzających się operacji jak klikanie myszą w dany przycisk. Oprogramowanie oferuje bardzo bogatą paletę opcji konfiguracyjnych oraz działa w ukryciu.

Interfejs Super Mouse Auto Clicker zbudowano z pojedynczego okna, które zawiera listę wszystkich zdefiniowanych przez użytkownika zadań do wykonania. By utworzyć nowe zadanie, wystarczy, że klikniemy przycisk New i wykonamy wszelkie instrukcje w prostym kreatorze. Bez trudności nakażemy aplikacji, by samoczynnie klikała w zdefiniowane punkty, kolory lub wybrany obrazek. Z powodzeniem możemy również określić, który przycisk myszy ma zostać użyty oraz jaką ilość razy.

Oprogramowanie pozwala na ustalenie interwałów pomiędzy kliknięciami z dokładnością co do godziny, minuty, sekundy, a nawet dziesiętnych czy setnych części sekundy. Określimy także ilość kliknięć i powrót do pierwotnego miejsca po zakończeniu zadania. Super Mouse Auto Clicker może zostać wywołany za pomocą skrótu klawiaturowego.

Program jest użyteczny wszędzie tam, gdzie występują powtarzające się operacje, zarówno w środowisku systemowym lub w grach.

Uwaga!
Program dostępny jest w 10 dniowej wersji testowej!
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook