Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » sterowanie komputerem » QuickTextPaste 8.55

QuickTextPaste

8.55
sterowanie komputerem
Rozmiar:
89 KB
Aktualizacja:
02.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
3189 (9 w tym miesiącu)
Opis QuickTextPaste 8.55
 
 

QuickTextPaste jest niewielką przenośną aplikacją wspomagającą kopiowanie tekstów, które odbywa się przy użyciu skrótów klawiaturowych. Program pozwala również na szybkie uruchamianie aplikacji. Interfejs produktu nie jest skomplikowany, jednak wymaga poświęcenia kilku chwil nauki jego obsługi.

Tworzony przez nas tekst przeznaczony do skopiowania może mieć maksymalnie 4000 znaków. Po jego wpisaniu należy określić skrót klawiaturowy, który go błyskawicznie wywoła. Producent dopuszcza tworzenie kombinacji składających się z klawiszy Win, Ctrl, Alt w połączeniu z literami. Istnieje także możliwość edytowania tekstu.

Dodatkowym ułatwieniem jest menu kontekstowe, które może okazać się bardzo przydatne wtedy, gdy nie chcemy uczyć się listy kilkunastu skrótów. Narzędzie spełni swoje zadanie wszędzie tam ,gdzie często używa się gotowych zwrotów np. podczas masowej komunikacji z klientem.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
19 Styczeń 2017 01:12
Używam od lat i według mnie super. Bardzo mało zasobożerna, łatwa w obsłudze, robi co do niej należy, w dodatku aplikacja niewidzialna w trakcie pracy, wywołujemy ją sobie ustaloną przez nas kombinacją klawiszy.
POKAŻ ()

Facebook